Penzion U Vejvodů

Hliník 578, 379 01 Třeboň, tel./fax: 384 722 181, mobil: 603 423 657, e-mail: uvejvodu@penzion.com, web: www.uvejvodu.penzion.com


Penzion U Vejvodů
Novinky

Dovolená, jak má být…

Penzion Jižní Čechy všem návštěvníkům nabízí perfektní ubytování v Třeboni - a to cenově dostupné i pro početnější rodiny.

Jakmile k nám přijedete, rázem se ocitnete blízko historické části města Třeboň a v bezprostřední blízkosti oblíbeného rekreačního rybníka Svět.

Dovolená Jižní Čechy přijde vhod také všem hostům, kteří touží po odpočinku a regeneraci těla. Krásná Třeboň je totiž proslulá i jako známé lázeňské město s množstvím léčebných procedur.

 

Kontakt

Penzion U Vejvodů
Hliník 578, 379 01 Třeboň

mobil: +420 728 484 812

Skype: Lukas Ulrich ,(lukas.ulrich3), Icq: 440-798-100

e-mail: uvejvodu@email.cz

Penzion U Vejvodů -> Ubytování v Třeboni

Penzion u Vejvodů, ubytování v Třeboni

Třeboň patří díky svým historickým památkám a čisté přírodě mezi nejkrásnější místa Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, ale i celých Jižních Čech. Plánujete prozkoumat všechny zajímavosti této biosférické rezervace? Potom se vám jistě bude hodit příjemné ubytování v klidné části Třeboně pouhých 50 m od pláže rybníka Svět. A přesně na takovém místě najdete Penzion u Vejvodů.

  • Dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí a rádiem.
  • Útulné ubytování blízko turistických tras a historického centra Třeboně.
  • Bezdrátový internet, parkování aut v objektu a další výhody pro hosty.

Náš penzion je také ideálním místem pro dovolenou na kolech. Zdatné i rekreační cyklisty potěší dobře značené cyklotrasy napříč Třeboňskem a bezplatná úschovna kol v penzionu.

Ubytování v Třeboni od 400 Kč za den 

Navštívit nás můžete užívat v létě i v zimě. Okolí penzionu je vhodné pro rodiny s dětmi, dovolené na kolech a vůbec pro všechny, kteří chtějí prožít příjemné chvíle. Kapacita penzionu je 30 lůžek.

O vaše pohodlí bude po celou dobu pobytu pečovat náš milý personál. Rádi vám dáme tip, kam na výlet, nebo třeba doporučíme dobrou restauraci.
 

 

Více o ubytování v Penzionu u Vejvodů

U Vejvodů penzionubytovani Třeboň altanek s grilovánímubytovani Třeboň Bar

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies